Něco o mně

Jmenuji se Petr. V době, kdy jsem dělal poslendní update stránek mi bylo 38, sakra to letí. To říkám jenom pro to, že nevím, kdy budu dělat další. Studoval jsem informatiku na Slezské univerzitě v Opavě. Před pár lety jsem neudělal matematickou analýzu II., a to byla pro mně konečná.

Mým největším koníčkem jsou počítače, to snad ani nijak jinak nejde, když můj otec má firmu na servis výpočetní techniky. Začínal jsem na strýcově Atari 130XE. Tam byl Basic a začátky mé programátorské kariéry. Pak jednoho dne otec přinesl první „velký“ počítač. Xtéčko PP-06, které bylo na frekvenci 4,77MHz a mělo jenom 640kb paměti a 360kb disketovou mechaniku. Na tomhle jsem pokračoval v Basicu. Poté to bylo milionsedm (informaticky vyjádřené velké množství) počítačů třídy x86. Dalo by se říct, že každý týden jiný, protože jsem dělal „burn out“ nových počítačů. Teď mi na stole brouká i7 6700K, s 16GB paměti a GTX1060.

Dalším mým hobby je poezie, kterou občas tvořím – když je inspirace, což se stává jenom občas, protože práce mi konzumuje neuvěřitelné množství času a energie. Kdybyste si chtěli něco ode mne přečíst, tak zabrouzdejte na sekci Má tvorba. Kdybyste chtěli něco ode mne dokonce mít doma napište na . No a samozřejmě nesmím zapomenout na jedinou milenku, kterou nám manželky a přítelkyně dovolují a to je naše Cuore Sportivo Alfa Romeo.

Jestli toužíte po nějakých dalších informacích, zabrouzdejte na https://www.facebook.com/pribinaCZ mno a nebo se mne zeptejte :-).